Bugun...


Vali Çakacak ‘Açık Hava Müzesi’ Çamlıyayla’da
Tarih: 16-05-2015 10:24:45 Güncelleme: 16-05-2015 10:24:45


facebook-paylas
Tarih: 16-05-2015 10:24Mersin Valisi Özdemir Çakacak, ilçe ziyaretleri kapsamında Çamlıyayla İlçesi’ni ziyaret etti. Vali Çakacak, ilk ziyaretini gerçekleştirdiği Kaymakamlık binasında Kaymakam Gülhani Ozan Sarı ve ilçe protokol üyeleri tarafından karşılandı. İl Jandarma Komutanı Alb. Ömer Uyan, İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca ve Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kadir Çiftepala da ziyarette hazır bulundu. Şeref Defteri’ni imzalayan ve Kaymakam Gülhani Ozan Sarı’dan ilçe hakkında brifing alan Vali Çakacak, Çamlıyayla’nın önemli turizm destinasyonlarından kültür turizminde Türkiye çapında üne kavuşmuş, adeta bir açık hava müzesi olduğunu belirterek, doğa turizminde girişimciliğin desteklenmesi gerektiğini vurguladı. Kamuyu yönetenler olarak hedeflerinin vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak olduğunu ifade eden Vali Çakacak, “Vatandaşlarımızı ilgilendiren her konuda, onların sorun ve ihtiyaçlarında her zaman halkımızın yanındayız. Bizler bu görevlerde vatandaşlarımıza hizmet etmek için bulunuyoruz. Vatandaşımızın her türlü derdi ile hemhal olmalıyız. Kamu kurumlarımızın kapıları vatandaşlarımıza her zaman açık olmalıdır. Ahi Evran’ın temel prensiplerinden “elin, kapın, sofran açık olsun” öğretisini hayatımızın tümüne aktardığımızda devlet-millet bütünleşmesini ve kucaklaşmasını sağlamış oluruz. Vatandaşımıza devletimizin sıcak şefkat elini uzatırsak, vatandaşın gönlünde taht kurarız. İlçemizde yaptığınız hizmetler ve sunduğunuz katkılardan ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

Bu video 808 defa izlenmiştir.


FACEBOOK YORUM
Yorum

VİDEO KATEGORİLERİ
VİDEOLAR
  • ÇOK İZLENENLER
  • YORUMLANANLAR
Erdemli Belediyesi Hemşireleri UnutmadıErdemli Belediyesi Hemşireler haftası münasebeti ile ilçede görev yapan hemşirel..
1280 İzlenme
Şampiyon Erdemli BelediyesporErdemli Belediyesi Spor Futbol Takımı Amatör Ligde şampiyon olarak, Bölgesel Ama..
968 İzlenme
Erdemli 26.Türkmen Şölenini Coşkuyla Kutladı Bu yıl Erdemli Belediyesince 26’ıncısı gerçekleştirilen Türkmen Şöleni Erdemli Ç..
914 İzlenme
YUKARI