Bugun...


Mezitli Semt Pazarları Çağdaş Hale Getiriliyor
Tarih: 14-05-2015 06:11:08 Güncelleme: 14-05-2015 06:11:08


facebook-paylas
Tarih: 14-05-2015 06:11Mezitli Belediyesi, ilçede bulunan semt pazarlarını daha sağlıklı ve kullanışlı hale getirmek için harekete geçti. Mezitli Belediyesi, ilçede bulunan semt pazarlarının üstünü kapatmak ve daha modern hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Çevre ve gürültü kirliliği sağlayan semt pazarlarının üstünü kapatma çalışmasına, Akdeniz Mahallesi'ndeki pazar alanında başladı. Halkın ve esnafın daha rahat ve sağlıklı bir şekilde pazaryerinden faydalanabilmeleri için gerçekleşen çalışmaları aşamalı bir şekilde gerçekleştireceğini bildiren Başkan Tarhan, üstü kapatılan Pazaryerini ziyaret etti. Başkan Tarhan'ın Pazaryeri ziyaretine; CHP Milletvekili Adayı Hüseyin Çamak, Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Talat Dinçer, Mezitli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Köç, Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Fuat Kalkan ve Mezitli Pazarcılar Dernek Başkanı Abdulhalim Batur eşlik etti.

Bu video 849 defa izlenmiştir.


FACEBOOK YORUM
Yorum

VİDEO KATEGORİLERİ
VİDEOLAR
  • ÇOK İZLENENLER
  • YORUMLANANLAR
Erdemli Belediyesi Hemşireleri UnutmadıErdemli Belediyesi Hemşireler haftası münasebeti ile ilçede görev yapan hemşirel..
1280 İzlenme
Şampiyon Erdemli BelediyesporErdemli Belediyesi Spor Futbol Takımı Amatör Ligde şampiyon olarak, Bölgesel Ama..
968 İzlenme
Erdemli 26.Türkmen Şölenini Coşkuyla Kutladı Bu yıl Erdemli Belediyesince 26’ıncısı gerçekleştirilen Türkmen Şöleni Erdemli Ç..
914 İzlenme
YUKARI